Pradžia
en

Ekskursija KHE

Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais. Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama http://gamyba.le.lt/kontaktai/privatumo-politika/63

Data Galite rinktis tik vieną variantą. Ekskursijos trukmė - apie 1 val. Apžvalginės ekskursijos skirtos moksleiviams, ne specialistams. Tikslinės ekskursijos skirtos tik energetikos specialistams ar susijusių specialybių studentams. Šaltuoju metų laiku ekskursijos gali būti atšaukiamos dėl netinkamų oro sąlygų.
Kokia kalba vedamos ekskursijos pageidaujate? Ekskursijos vedamos lietuvių kalba. Dėl galimybės ekskursiją vesti kita kalba informuosime atskirai.
Įrašykite tikslų Jūsų mokyklos / įstaigos / organizacijos pavadinimą:
Jūsų vardas pavardė, kontaktinis telefono numeris
Įrašykite savo elektronio pašto adresą:
Žemiau įrašykite atvykstančių asmenų sąrašą (pilnus dalyvių vardus, pavardes). Ne daugiau nei 25 asmenys: Pateiktas ekskursijos dalyvių sąrašas nekoreguojamas. Jei tarp atvykstančiųjų yra nepilnamečių, prašome pažymėti jų amžių. Visi ekskursijos dalyviai turi būti vyresni nei 14 m. Jei ekskursijos dalyviai yra iš skirtingų įstaigų, prašome prie kiekvieno vardo įrašyti dalyvio darbovietę.
Užtikrinu, kad lankytojai įsipareigoja ekskursijos metu atsakingai elgtis ir laikytis saugumo taisyklių. Atvykus į ekskursiją prašysime, kad lankytojų sąrašą patvirtintumėte savo parašu. Į sąrašą neįtraukti lankytojai nebus įleidžiami į elektrinės teritoriją. Ekskursijos dalyviai privalo turėsi asmens dokumentus.
Jūsų komentaras Įrašykite čia savo komentarus ar klausimus, jei tokių kiltų.
Apsaugos kodas